Tıkanıklık Açma - 0554 417 36 26
Zorlusutesisat

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık Açma

Giderlerde tıkanan bölge noktasal olarak bulunur, Kanal Açma olarak size çözüm odaklı, sorunsuz hizmet sunuyoruz. Sıhhi tesisat Tamircilerimiz bütün tesisat arızalarınızı sağlıklı ve verimli halde tamamlar. Temiz suların mutfak, banyo, tuvalet ve lavabo alanlarına ulaştırılması önemlidir. Tesisatlardaki bataryalardan su gelmemesi sorunu boru yahut bağlantı parçalarında tıkanmadan kaynaklı olabilir. Her kaçak yok etme işleminde kalorifer tesisatı kaçağı kimyasal uygulama yapılmamalıdır.

En İyi İstanbul Su Kaçağı Tespiti Servisi ve 2021 Fiyatları

Tıkanıklık Açma ve tespit etmek için kullanılan kırıp dökme veya açma işlemleri artık kullanılmayan geleneksel yöntemlerdir. Sıhhi tesisat hakkında bütün arızalarınız için her vakit Sıhhi tesisat Tamircilerimizden yardım alabilirsiniz. Su kaçağı bulma cihazları son teknolojik donanıma haiz olup devamlı güncellenmektedir. Hela tıkanıklığında robotla hela açma hizmeti almalısınız. Akustik dinleme cihazı olarak adlandırılan dinleme cihazı ile yapılan kaçak tespitlerinde hem süre hem de nakit yönünden kazançlı çıkarsınız. Geniş servis ağı ile kentin bütün ilçelerine tam donanımlı araçları ve uzman ekipleri ile haftanın 7/24 saat kaliteli, garantili hizmet sunmaktadır. Geniş çalışma lokasyonumuz ve hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgiler almak için lütfen çekinmeyin. Su tesisatınızda ki tıkanıklık evde rahatsız edici kokulara neden olmaktadır. Noktasal tespit yaparak sorunun ana kaynağını buluyoruz.

Tıkanıklık Açma icra eden firmalardan destek almalısınız. 7/24 çalışan ekiplerimize istediğiniz an ulaşa bilirsiniz. Lavabolar niçin tıkanır? Genişlikleri yahut eğim ayarının tam verilmemesi sebebi ile yiyecek artığı sabunların oluşturduğu tortular birleşerek gideri tıkar. Hiç tereddüt etmeden cihazla Tıkanıklık Açma hizmeti almalısınız. Eskiden tarihi yapılarda kullanılan su borularının zaman içinde deformasyona uğraması sonucu ortaya çıkan su kaçakları son zamanlarda yeni binalarda da sık sık görülmeye başlanmıştır. Hemen bizlere ulaşın ve sizlerde kısa süre içerisinde bu harika hizmetten yararlanın. 


Gider açıcı kimyasallar kullanılırken önce sağlığınızı düşünmelisiniz.

Maske ve eldiven takmak ilk yapılacak olan işlemdir.

Gider açıcı asit çocuklardan uzak tutulmalıdır. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edilmelidir.

Tıkalı pimaş açma kimyasalı kullanırken o alandaki pencere ya da havalandırma açık olmalıdır.

Gider açıcı kimyasallar kullanılırken önce ambalaj üzerindeki kullanma talimatı dikkatlice okunmalıdır.

Gider açıcı kimyasal kullanmadan önce lavabo içerisinde su birikintisi olmamasına dikkat etmelisiniz.

Su birikintisi varsa bir şekilde giderden akmasını sağlamalı ya da bir bez yardımıyla lavaboyu su birikintisinden arındırmalısınız.

Aksi durumda lavabo gider açıcı kimyasal etkili olamaz.

Tıkalı pimaş açma ilacı kostik ise gider süzgecinden içeriye doğru yavaşça dökülür ve 2-3 dakika beklenir.

Ardından 2 litre kadar sıcak su lavabo giderine dökülür.

Bu işlem sırasında ortaya ağır bir koku ve buhar çıkıyorsa bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmanız gerekir. 

Çıkan havayı solumak, solunum yolları ve akciğerlerde ciddi sorunlara yol açabilir.

Gider açıcı kimyasalı dökerken cilde ve göze kesinlikle temas ettirmeyin!

Temas etmesi halinde bol su ile yıkayıp olası belirtilere karşı sağlık kuruluşuna başvurun.

Herhangi bir problem yaşamadan tıkalı pimaş açma kimyasalı kullandıktan sonra sıcak suyu döküp ardından soğuk su ile gider borularının durulanması işlemini yapmalısınız.

Gider açma işlemi için lavabo aç kullanacaksanız yine kostik gibi maske ve eldiven kullanıp, cilde temas ettirmeden lavabo giderine yavaşça dökerek, sıcak suyu ve ardından soğuk suyu dökmelisiniz.

Jel olan gider açma kimyasalı kullanıyorsanız, sıcak su kullanmanıza gerek yok sadece jeli gidere dökün, 15-20 dakika bekleyip ardından soğuk su ile durulama yapın.


Klozet Tıkanıklığına 100% Kırmadan Çözüm

Soru : Kolay gelsin. Ümraniye'de ara kat bir daire kiracı olarak oturuyorum.Eve taşındığımdan beri banyodaki klozet ve yerdeki su gideri sürekli tıkanıyor. Tuvalet kağıdı kullanmıyoruz ve klozete herhangi bir şeyde atılmadı bizim bildiğimiz.Klozet tıkanıklığın çok kötü olduğu durumlarda gider açıcı sıvı döktüm yine etkisi olmadı böyle durumda ne yapılıyor kimlerden hizmet alınıyor acaba?

Cevap : Merhaba  Sürekli tıkanmaların olduğu klozet, banyo süzgeci,lavabo,mutfak gideri gibi evin sık kullanılan giderlerinde sorunun 100% çözümü için kameralı tıkanıklık açma robotları ile izleme yapılması gerekmektedir.Yapılan bu kameralı tıkanıklık açma işlemi sonrasında borulardan tıkanıklığa neyin sebep olduğu ve çözüm ne olacağını işini ehli ustalarımız size izah edecektir.En kısa zaman da tıkanıklık açma servis kaydınızı 0554 417 36 26 numaralı telefonumuz üzerinden yaptırmanızı tavsiye ederiz.


Kadıköy kanalizasyon gideri açma, Kadıköy tuvalet gideri açma, kadıköy lavabo gideri açma, kadıköy pilsuvar gideri açma, Kadıköy logar gideri açma, Kadıköy gider açma Tuvalet gideri açma pilsuvar gideri açma lavabo gideri açma kanalizasyon gideri açma logar gideri açma gider açma tıkalı gider açma tıkanıklık açma kameralı gider açma, pimaş gideri açma, tıkanmış lavabo gideri açma, Robot ile tıkalı gider açma,Kameralı tıkalı gider açma,Tıkalı gider açma,Lavabo gider açma,Tuvalet tıkalı gider açma,Pilsuvar Tıkalı gider açma,Klozet tıkalı gider açma,Tıkanıklık açma,Gider tıkalı açma,Gider gider açma,Tıkalı gider açma,Gider açma,Tıkanmış gider açma, Tıkalı gider açma,İstanbul tıkalı gider açma,Pendik tıkalı gider açma.Kartal tıkalı gider açma,Gider açma,Kurtköy tıkalı gider açma,Kanalizasyon tıkalı gider açma,Logar tıkalı gider açma,Ataşehir su kaçağı bulma,Maltepe su kaçağı bulma,Kartal su kaçağı bulma,Pendik su kaçağı bulma,Termal kamera ile su kaçağı bulma,Akustik dinleme cihazı ile su kaçağı bulma ve tespiti,İstanbul su kaçağı bulma,Anadolu yakası su kaçağı bulma,Çekmeköy su kaçağı bulma,Küçükyalı su kaçağı bulma,Bostancı su kaçağı bulma, Su kaçağı tespiti,Esenyalı su kaçağı bulma,Güzelyalı su kaçağı bulma,Üsküdar su kaçağı tespiti,Kadıköy su kaçağı tespiti,Gider açma,Petek temizleme,su kaçağı bulma,su kaçağı tespiti,Lavabo gideri açma,Tuvalet gideri açma,Pilsuvar gideri açma,Klozet gideri açma,Kaynarca su kaçağı tespiti,Kurtköy su kaçağı tespiti,Pendik kurtköy su kaçağı bulma,Gebze su kaçağı bulma,gebze gider açma,Su kaçağı bulma,Tıkanıklık açma,Pimaş açma,Şile su kaçağı bulma,Su kaçağı,Soğanlık su kaçağı bulma,sultanbeyli su kaçağı tespiti,Çekmeköy gider açma,Tıkalı gider açma,Lavabo gideri açma,Tuvalet gideri açma,Su kaçağı tespiti,İstanbul su kaçağı bulma servisi,Robot ile gider açma,kameralı gider açma servisi,Termal kamera ile su kaçağı bulma,Dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti,Tıkalı gider açma, gider açma, pimaş gideri açma, Tıkanıklık açma, Kanalizasyon gideri açma, Pilsuvar gideri açma, Logar gideri açma, Tuvalet gideri açma, Lavabo gideri açma,Tıkalı gider açma hizmetleri.

Zorlusutesisat

Diğer Hizmetler

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.

Ümraniye Çilingir

Şimdi Ara Servis Çağır