Kameralı Su Kaçağı Tespiti - 0554 417 36 26
Zorlusutesisat

Kameralı Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Kameralı Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Tuvalet tıkandı, küvet tıkandı, lavabo tıkandı derken bütün yaşam düzeniniz alt üst olur. Su tesisatlarında yaşanan arızaların nedenleri ilgili makalemizde açıklanmıştır. Kalorifer tesisatın bulunduğu alan istendiği kadar ısıtılabilir, istendiği süre ısıtılabilir ve bu ısıtma etkin maliyetli olur. Kameralı Cihazla Su Kaçağı Tespiti geleneksel yöntemler ile sızıntının olduğu yeri izleyerek, kırarak yapılması yerine artık dinleme cihazları ile çok daha ustalaşmış yapılmaktadır. Elektrikle çalışan kaçak bulma robotu kesinlikle lavabolara zarar vermez.

Kameralı Cihazla Su Kaçağı Tespiti ve tesisat tamiri fiyatları için iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek detaylar öğrenebilirsiniz. Su tesisat arızaları daha ciddi sonuçlara yol açmaması için kesinlikle bir uzman tarafınca yapılmalıdır. Giderlerimizden göndermiş olduğumuz maddelere dikkat etmeliyiz. Tesisat sisteminiz yoksa sistem kurar, var olan tesisatınızın arızalarını giderip, bakımını yapabiliriz. Ofis ya da konutun bütün sıcak su borularının geçtiği noktaları teste doğal olarak tutan ekibimiz, cihazdan gelen yüksek sesler ile sorunlu bölgeyi tespit eder. Müşteri memnuniyetini sağlamak için sunmuş olduğu bütün hizmetleri güvence kapsamına alan, kaliteli ve kesin çözümleriyle devamlı yanınızda. Sorunu gidermek için çevrenizden duyduğunuz yöntemleri uygulamaya teşebbüs etmeyin. Su tesisat problemleri için alanında tecrübeli ve uzman çalışanlardan yapılanmış ekibimiz yaygın hizmet ağı ile hizmet vermektedir.

Kırmadan Kameralı Cihazla Su Kaçağı Tespiti yapan tesisat tamircilerimiz noktasal olarak borunun tamirini yapar. Kalorifer tesisatının bir bölümü dışarıdan geçiyorsa ya da açıkta ise ısı kaybını önlemek soğuduğunda veya ani ısındığında hasar görmesini önlemek için yalıtkan yapılmalıdır. Su tesisat tamir servisi olarak daha uygun ücretle daha kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Sıhhi tesisat Arıza tamir işlemlerimizi daha uygun fiyat garantisiyle müşterilerimize sunuyoruz.

Su Kaçağı Tamir Ücretleri Ne Kadar Tutar?

Su kaçağı tamiri için fiyat verilmeden önce arızanın yeri cihazlar ile bulunmalıdır. Temiz su borularındaki arızalar pis su tesisatına göre daha masrafsızdır. Çünkü arızanın olduğu yer kırılıp nokta tamiri gerçekleştirilir. Pis su tesisatı için durum maalesef aynı değildir ve bu nedenle bölgesel tadilat işlemi uygulanmalıdır.


Su kaçağını bulamazsanız ücret öder miyim?

Zorlu Tesisat, uzun yıllardır hizmet veren uzman tesisatçılara sahiptir. Gelişmiş cihazlar sayesinde su kaçağı bulmak daha kolay bir hale gelmiştir. Su tesisatındaki kaçakları tespit etmede firmamız %99’a yakın başarı yakalamıştır. Firmamız yaptığı tespit çalışması sonucunda tesisatınızda var olan kaçağı bulamaz ise herhangi bir ücret talep etmemektedir.
Not: Tesisatın ölçümü ve kontrolü sonrasında tesisatlarınızın sağlam olduğu kesinleşmiş ise bu durumda yapılan çalışmaya dair rapor yazılır ve servis ücreti talep edilir.


Yapılan tamiratlara garanti veriliyor mu?

Firmamız tarafından su kaçağı arızası sebebiyle yapılan onarım ve tadilat çalışmalarına 1 yıl garanti verilmektedir. Tadilat çalışmasından sonra meydana gelebilecek sorunlar firmamızdan dolayı kaynaklandığı belirlendiği taktirde sizden tekrar ücret talep edilemez.


Su Kaçağını Tespit Ederken Kırma Dökme Oluyor Mu?

Su kaçağını tespit etmede herhangi bir kırma dökme olmamaktadır. Su kaçağını kameralı sistemle tespit edilir ve böylelikle arızalı olan bölge görüntülenir. Firmamızın sunduğu kameralı su kaçağı tespiti hizmeti sayesinde ekstra masraflarla uğraşmazsınız.
Su Kaçağı Bulmak İçin Kullanılan Teknikler Dinleme cihazı ile bulma tekniği Kamera ile bulma tekniği Termal kamera ile bulma tekniği Boya ile bulma tekniği Basınç ölçerek bulma tekniği Nem ölçerek bulma tekniği Kaçağı ilaçla kapatma tekniği


Zorlusutesisat

Diğer Hizmetler

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.

Ümraniye Çilingir

Şimdi Ara Servis Çağır