Musluk Hangi Yöne Sökülür - Musluk Nasıl Takılır - 0554 417 36 26

Musluk Hangi Yöne Sökülür

Paslı musluk sökmek amacıyla yanınızda olması gereken takımları ayarlarken ilgi edilmesi gereken musluk çok eskiyse sizi daha sonra uğraştırmaması amacıyla bir çekiç sayesinde musluğun duvara birleştirme tarafına doğru saat 12 ve saat 6 tarafına ufak darbelerle vurmanız gerekmektedir. Bu vurma prosedürü duvar içersindeki dirseğin pasını dökmek ya da birbirinden musluk ve duvar içersindeki dirseğin oynamasını sağlamaktır aksi durumda musluk duvar içersinde kırılacaktır.

Musluk Hangi Yöne Sökülür


Musluk sökme tarafı sol tarafa sökülür, sağ tarafa takılır ya da sıkılır. Musluk değişimi esnasında musluğu sökmek amacıyla aşırı güç kullanmak, anahtarla musluğu sökerken ters yöne doğru sıkmak musluğun kırılmasına namacıyla olabilir. Genellikle eski musluklarda aşınma bulunduğu amacıyla musluğun kırılma riski fazladır. Kireçlenmenin etkisinde kalan musluklarda çürüme ve pas etkisiyle çok zorlamanız  bile musluk dibinden kırılabilir. Bu amaçla musluk değişimi esnasında biraz alakalı olmanız gerekir. Eger musluğu sökerken kırdıysanız bu yazıyı okuyabilirsiniz tıklayın.

Evde paslanmış musluğun sökülmesi ya da takılması ile alakalı yazdığımız kısa konumuzda sonuca ulaşamazsanız bizler bir telefon kadar yakınız. Zorlu Su Tesisatçı ve kanalizasyon açma firması olan Zorlu Tesisat olarak adresinize gelerek bozukluğu çok çabuk çözüme ulaştırmak bizim görevimizdir.

Su tesisatçısının yapması gereken klozet, musluk, tuvalet, batarya sifon gibi sıhhi tesisat donanımlarında yaşanan arızaların onarım ve onarımını yapmaktır. Su kaçağı, tıkanıklık ve petek hijyenikliği gibi verdiğimiz hizmetlerde teknolojiyi kullanmaktayız. En iyi sıhhi tesisat hizmetini almalarını sağlamak amacıyla nitelikli ve profesyonel olmasını sağlamak amacıyla eğitiyoruz. Aile doğrulusunda işletilen ve işletilen bir işletme olarak, bütün çalışanlarımız, istihdamdan evvelce bir arka plan denetimi ve tarama yapmaları önemlidir.

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.

Ümraniye Çilingir

Şimdi Ara Servis Çağır