Ümraniye Adem Yavuz Petek Temizleme - 0554 417 36 26
Zorlusutesisat

Adem Yavuz Petek Temizleme

Adem Yavuz Petek Temizleme

Bulunduğunuz bölgede tesisatçı hatalarından dolayı meydana gelen su sızıntılarını ikinci bir hataya eğilim vermeden çözmeye çalışıyoruz. Günümüze nazaran eski su tesisatı arıza tespit işlemleri çok daha maliyetli ve zahmetliydi. Adem Yavuz Petek Temizleme deneyimli ve tecrübeli ekiplerimiz tarafından özel cihazlar ile çok daha kolay yapılmaktadır. Eskiden olduğu biçiminde evinizde ve iş yerlerinizde bir oldukça yer kırıp sizi mağdur etmiyoruz. Pratik ve hızlı çözümler ile günlerce eviniz tadilatta kalmadan temiz, çabuk ve güvenli bir biçimde hizmetimizi veriyoruz. Fayansları kırmadan tıkanıklık tespiti ve Tıkanıklık Açma işlemleri yapılır. Elektrik malzemesi ve işçiliği çok riskli bir mevzudur.

Ustalar aygıtı tıkanmış mutfak giderinin içine göndererek, yabancı maddeyi kolayca dışarıya alırlar. Kırmadan cihazlarla Su Kaçağı bulma servisimiz yedi yirmi dört saat hizmet sunmaktadır. Daire içi Doğalgaz tesisatlarınızda daire kapılarında bırakılmış olan vanalardan itibaren ocak ve yakıcı cihazlar için yapılan tesisatların geçiş güzergâhları belirlenip duvar geçiş yerleri delinmekte ve daha sonradan kelepçeler ile duvara sabitlenerek montajlama işlemi yapılır. Su tesisatı arızalarınız ile ilgili her süre Adem Yavuz Petek Temizleme arayarak yardım ve destek talebinde bulunabilirsiniz. Bakımların yapılması size her anlamda büyük fayda sağlamaktadır. Tavandan su sızıntısı, tesisatta su kaçağı bulunduğunu fark ederseniz hiç süre kaybetmeyin.

Sorunu gidermek için çevrenizden duyduğunuz şekilleri uygulamaya kalkışmayın. Firmamız Adem Yavuz Mahallesi Petek Temizleme sorununuzu kısa bir süre içerisinde çözerek size rahat bir nefes aldırır. Su Kaçağı ve su sızıntı tespiti için daha deneyimli tamir ustamız için derhal bizi arayabilirsiniz. Merkez ve daha çok ev ve iş yerlerinde meydana gelen sorunların başlangıcında dış mekân Su Kaçağı sorunu yer almıştır.

Ümraniye Su Tesisatı:  Sıcak su tesisatı tamirleriniz, soğuk su tesisatı tamirleriniz, yeni sıcak su ve soğuk su hattı çekme, klozete su çekme, mutfak tezgah altına su çekme, bulaşık ve çamaşır makinasına su çekme, komple yüzeyden su tesisat borusu döşeme, duvara ve yere gömerek sıcak soğuk su tesisatı döşeme, hidrofora su tesisatı çekme, bahçeye su tesisat çekme, balkona su tesisat çekme.

Ümraniye Sıhhi Tesisat Hizmetimiz: Hızlı Tesisat olarak gereksiniminize göre binanızın ya da dairenizin tüm temiz ve pis su tesisatlarını en optimum çözüm üreterek döşüyor, uzun yıllar güvenle kullanmanızı sağlıyoruz. Ayrıca mevcut tesisatınızdaki kaçakları en teknolojik termal kameralarla tespit edip tamirini gerçekleştiriyoruz. (Temiz su tesisat montajı ve tamir servisi, pissu tesisat montajı ve tamir servisi, atık su tesisat döşeme ve montajı ve tamir servisi, yangın tesisatı döşeme ve montajı, yer süzgeci montajı ve tamir servisi, pimaş döşeme ve montajı, lavabo sifonu montajı ve tamir servisi , su kolonu döşeme ve montajı ve tamir servisi, sayaç tesisatı döşeme ve montajı, hidrofor montajı ve tamir servisi, atıksu pompa montajı ve tamir servisi, su deposu montajı ve tamir servisi , Temiz su tıkanıklık açma ve tamir servisi.)

Ümraniye Kalorifer Tesisat Hizmetlerimiz:  Hızlı Tesisat firması olarak ısıtma sektöründeki 25 yıllık tecrübemizle ister çift borulu, ister mobil tesisat olarak kalorifer tesisatınızı döşüyor, size en iyi ısıtma sağlayacak kalorifer metrajını belirleyerek montajını yapıyoruz. (Kalorifer tamiri, kalorifer montajı ve tamir servisi, kalorifer petek değişimi ve tamir servisi, kalorifer boru tamiri ve tamir servisi, kalorifer kaçak tespiti ve tamir servisi, kalorifer kaçak tamiri, kalorifer radyatör sökme ve tamir servisi, kalorifer radyatör takma ve tamir servisi, termostatik vana takma ve tamir servisi, termostatik vana değişimi ve tamir servisi , kalorifer petek hava alma ve tamir servisi, kalorifer ısı ayarı yapılması ve tamir servisi, havlupan montajı ve tamir servisi, havlupan tamiri ve tamir servisi, radyatör yıkama ve tamir servisi, kalorifer tapa değişimi ve tamir servisi, petek yıkama ve tamir servisi, kalorifer ses problem çözümü ve tamir servisi, petekte su şırıltı sesi  çözümü ve tamir servisi, kalorifer demir boru montajı ve tamir servisi, döküm petek sökme  ve tamir servisi, alüminyum petek ( radyatör) sökme  ve tamir servisi. Panel radyatör sökme  ve tamir servisi. Delik radyatör sökme  ve tamir servisi. Kollektör  değişimi  ve tamir servisi. Kollektör mini vana sökme  ve tamir servisi. Kollektör hava prüjörü sökme  ve tamir servisi. Kılıflı boru montajı  ve tamir servisi. Bakır boru montajı ve tamir servisi. Plastik boru montajı ve tamir servisi. Folyolu  plastik boru montajı ve tamir servisi, kompozit boru montajı ve tamir servisi, akıllı boru montajı ve tamir servisi, kılıflı boru montajı ve tamir servisi. Yerden ısıtma boru montajı ve tamir servisi.)

Ümraniye Su Kaçak Tespiti: Hızlı Tesisat olarak temiz ve pis su tesisatlarınızda meydana gelebilen su kaçaklarını son teknoloji kameralı termal cihazlarla anında tespit ediyor, gereksiz duvar kırmadan sorununuzu çözüyoruz.

Su kaçakları evlerimizde işyerlerimizde kısacası büyün yaşam alanlarımızda karşılaştığımız bir tesisat sorunudur. Çok eskiden su kaçakları büyük sıkıntılara yol açmaktaydı. Gereksiz yere seramik, fayans, mermer, parke gibi kaplamalar kırılıyordu. Bu kırım esnasında kaza ile sağlam su tesisatlarıda zarar görebiliyordu. Günümüzde su kaçakları büyük sorun olmaktan çıkmıştır. Hızlı tesisat olarak en son teknoloji kullanılarak geliştirilmiş cihazlarla su kaçağını noktasal olarak tespit ediyoruz. Noktasal tespit yaptığımız su kaçağının onarımını da minimum hasarla onarıyoruz. Su kaçaklarını sınıflayacak olursak: Temiz su kaçakları, atık su kaçakları, pis su kaçakları, küvet su kaçakları, duşakabin su kaçakları, lavabo su kaçağı, sifon su kaçağı, klozet su kaçağı, gömme rezervuar su kaçağı, asma sifon su kaçağı, alaturka tuvalet su kaçağı, alafranga tuvalet su kaçağı, taharet musluk su kaçağı, ankastre klozet su kaçağı, ankastre taharet musluk su kaçağı, gömme sifon su kaçağı, gömme musluk su kaçağı, gömme batarya su kaçağı, süzgeçten su kaçağı, duş giderinden su kaçağı, bataryadan su kaçağı, musluk su kaçağı, mutfak batarya su kaçağı, mutfak lavabo su kaçağı, mutfak lavabo gideri su kaçağı, kombi su kaçağı, kombi borusu su kaçağı, petek su kaçağı, kalorifer su kaçağı, yerden ısıtmadan su kaçağı, radyatör su kaçağı, havlupan su kaçağı, gizli taharet musluğu su kaçak tespiti, kaçak su tespiti, su kaçağı bulma, kaçak su tespit fiyatları, su kaçağı tespit servisi, kaçak su tespit servisi, kaçak su bulma, pimaş su kaçağı bulma,

Su kaçaklarının tespit yöntemlerini sınıflayacak olursak: dinleme ile su kaçağı tespiti, kamera ile su kaçağı tespiti, bilgisayarlı su kaçağı tespiti, robotla su kaçağı tespiti, termal kamera ile su kaçağı tespiti, endeskop kamera ile su kaçağı tespiti, cihazla su kaçağı tespiti, termal kameralı su kaçağı tespiti, görüntülü su kaçağı tespiti, dedektörle su kaçağı tespiti, kamerayla su kaçağı tespiti, bilgisayarla su kaçağı tespiti, aletle su kaçağı tespiti, gelişmiş cihazla su kaçağı tespiti, kırmadan su kaçağı tespiti, dedektörlü kamera ile su kaçağı tespiti, dedektörlü kamera ile su kaçak tespiti, dedektörlü kamera ile  su kaçağı bulma, dedektörlü kamera ile  su kaçak bulma.

Ümraniye Klozet ve Sifon Tamiri Hizmetlerimiz: Hızlı Tesisat firması olarak klozetinizin türüne (standart, kemer, gömme) ve arıza şekline (dolum, boşaltma, taharat çubuğu gibi) göre en uygun çözüm yöntemini belirliyor, uygun ekipmanlar ve uzman personelimizle anında sorununuzu çözüyoruz.

Tüm Hizmet bölgelerimizde klozet sifon tamiri, klozet değişimi, klozet montajı, klozet sifon iç takım tamiri, klozet sifon iç takım sevisi, klozet sifon iç takım temizlik, klozet sifon iç takım teknik servisi, klozet kapağı montaj ve tamir servisi, klozet taharet çubuk montaj ve tamir servisi, klozet taharet musluk montaj ve tamir servisi, klozet rezervuar dolum musluk montaj ve tamir servisi, klozet taharet fleksi montaj ve tamir servisi, klozet rezervuar flatör montaj ve tamir servisi, klozet rezervuar boşaltma grubu montaj ve tamir servisi, klozet rezervuar dolum grubu montaj ve tamir servisi. Klozet sifon dolum grubu montaj ve tamir servisi. Klozet sifon boşaltma grubu montaj ve tamir servisi, Klozet sifon şamandıra montaj ve tamir servisi, klozet sifon flatör montaj ve tamir servisi. Klozet rezervuar boşaltma conta montaj ve değişim servisi. Klozet rezervuar boşaltma boğaz conta montaj ve değişim servisi. Klozet rezervuar sabitleme vidası montaj ve tamir servisi. Klozet rezervuar (sifon) patlak hortum değişimi ve tamir servisi, klozet rezervuar (sifon) basma düğmesi montaj ve tamir servisi, hela taşı asma sifon montaj ve tamir servisi, alaturka tuvalet asma sifon montaj ve tamir servisi. Klozet asma sifon montaj ve tamir servisi.  Duvara tam dayalı klozet sifon montaj ve tamir servisi. Alttan çıkışlı klozet sifon montaj ve tamir servisi.  Arkadan çıkışlı klozet sifon montaj ve tamir servisi. Arkası açık klozet sifon montaj ve tamir servisi. Engelli klozet sifon montaj ve tamir servisi. Asma klozet sifon montaj ve tamir servisi. Ankastre klozet sifon montaj ve tamir servisi. Klozet kada montaj ve tamir servisi.  Klozet körüklü kada sifon montaj ve tamir servisi. Sallanan klozet sabitleme, klozet dibine silikon çekme. Klozet tıkanıklık açma ve tamir servisi.

Gömme rezervuar montajı, gömme rezervuar tamiri, gömme rezervuar değişimi, gömme rezervuar sifon iç takım montaj ve tamir servisi. Gömme sifon iç takım montajı ve tamir servisi. Gömme rezervuar sifon iç yıkama ve tamir servisi. Gömme rezervuar teknik servisi, gömme rezervuar klozet kapağı montaj ve tamir servisi. Gömme rezervuar klozet taharet çubuk montajı ve tamir servisi. Gömme rezervuar klozet taharet musluk montajı ve tamir servisi. Gömme rezervuar klozet dolum musluk montajı ve tamir servisi. Gömme rezervuar klozet taharet fleksi montajı ve tamir servisi. Gömme rezervuar klozet sifon flatör montajı ve tamir servisi. Gömme rezervuar klozet  sifon boşaltma grubu montajı ve tamir servisi. Gömme rezervuar klozet sifon doldurma grubu montajı ve tamir servisi. Gömme rezervuar klozet sifon şamandıra montajı ve tamir servisi. Gömme rezervuar klozet sifon boşaltma conta montajı ve tamir servisi. Gömme rezervuar klozet sifon boğaz conta montajı ve tamir servisi. Gömme rezervuar klozet kada montajı ve tamir servisi. Gömme rezervuar klozet sifon tetik takımı montajı ve tamir servisi. Gömme rezervuar klozet sifon kapak takımı montajı ve tamir servisi. Gömme rezervuar asma klozet montajı ve tamir servisi. Gömme rezervuar ankastre klozet montajı ve tamir servisi. Gömme rezervuar klozet ankastre taharet musluk montajı ve tamir servisi. Tuğla duvar içine gömme rezervuar klozet takımı montajı ve tamir servisi. Alçıpan duvar içine gömme rezervuar klozet takımı montajı ve tamir servisi. Alaturka tuvalete gömme rezervuar montajı ve tamir servisi. Gömme rezervuar klozete sıcak sulu taharet musluk montajı ve tamir servisi. Gömme rezervuar klozet tıkanıklık açma ve tamir servisi.

Ümraniye Tıkalı Tesisat Açma: Hızlı Tesisat olarak temiz ve pis su tesisatlarınızda meydana gelebilen su kaçaklarını son teknoloji kameralı termal cihazlarla anında tespit ediyor, gereksiz duvar kırmadan sorununuzu çözüyoruz.

Su kaçakları evlerimizde işyerlerimizde kısacası büyün yaşam alanlarımızda karşılaştığımız bir tesisat sorunudur. Çok eskiden su kaçakları büyük sıkıntılara yol açmaktaydı. Gereksiz yere seramik, fayans, mermer, parke gibi kaplamalar kırılıyordu. Bu kırım esnasında kaza ile sağlam su tesisatlarıda zarar görebiliyordu. Günümüzde su kaçakları büyük sorun olmaktan çıkmıştır. Hızlı tesisat olarak en son teknoloji kullanılarak geliştirilmiş cihazlarla su kaçağını noktasal olarak tespit ediyoruz. Noktasal tespit yaptığımız su kaçağının onarımını da minimum hasarla onarıyoruz. Su kaçaklarını sınıflayacak olursak: Temiz su kaçakları, atıksu kaçakları, pissu kaçakları, küvet su kaçakları, duşakabin su kaçakları, lavabo su kaçağı, sifon su kaçağı, klozet su kaçağı, gömme rezervuar su kaçağı, asma sifon su kaçağı, alaturka tuvalet su kaçağı, alafranga tuvalet su kaçağı, taharet musluk su kaçağı, ankastre klozet su kaçağı, ankastre taharet musluk su kaçağı,  gömme sifon su kaçağı, gömme musluk su kaçağı, gömme batarya su kaçağı, süzgeçten su kaçağı, duş giderinden su kaçağı, bataryadan su kaçağı, musluk su kaçağı, mutfak batarya su kaçağı, mutfak lavabo su kaçağı, mutfak lavabo gideri su kaçağı, kombi su kaçağı, kombi borusu su kaçağı, petek su kaçağı, kalorifer su kaçağı, yerden ısıtmadan su kaçağı, radyatör su kaçağı, havlupan su kaçağı, gizli taharet musluğu su kaçak tespiti, kaçak su tespiti, su kaçağı bulma, kaçak su tespit fiyatları, su kaçağı tespit servisi, kaçak su tespit servisi, kaçak su bulma, pimaş su kaçağı bulma,

Su kaçaklarının tespit yöntemlerini sınıflayacak olursak: dinleme ile su kaçağı tespiti, kamera ile su kaçağı tespiti, bilgisayarlı su kaçağı tespiti, robotla su kaçağı tespiti, termal kamera ile su kaçağı tespiti, endeskop kamera ile su kaçağı tespiti, cihazla su kaçağı tespiti, termal kameralı su kaçağı tespiti, görüntülü su kaçağı tespiti, dedektörle su kaçağı tespiti, kamerayla su kaçağı tespiti, bilgisayarla su kaçağı tespiti, aletle su kaçağı tespiti, gelişmiş cihazla su kaçağı tespiti, kırmadan su kaçağı tespiti, dedektörlü kamera ile su kaçağı tespiti, dedektörlü kamera ile su kaçak tespiti, dedektörlü kamera ile  su kaçağı bulma, dedektörlü kamera ile  su kaçak bulma.

Ümraniye Musluk, Çeşme Montaj ve Tamiri:  Hızlı Tesisat olarak bozulan musluklarınızı tamir ediyor veya talebinize göre kaliteli markalarla değiştiriyoruz.

Musluk montajı ve tamir servisi, çeşme montajı ve tamir servisi, batarya montajı ve tamir servisi, mutfak batarya montajı ve tamir servisi, lavabo batarya montajı ve tamir servisi, taharet musluk montajı ve tamir servisi, duş bataryası montajı ve tamir servisi, ara musluk montajı ve tamir servisi, makine musluk montajı ve tamir servisi, tezgah altı musluk montajı ve tamir servisi, lavabo altı musluk montajı ve tamir servisi, bulaşık makinası musluğu montajı ve tamir servisi, bahçe musluğu montajı ve tamir servisi, tekli musluk montajı ve tamir servisi, gömme rezervuar musluk montajı ve tamir servisi, ankastre musluk montajı ve tamir servisi, gizli taharet musluk montajı ve tamir servisi, radyatör musluğu montajı ve tamir servisi, boşaltma musluğu montajı ve tamir servisi, tahliye musluğu montajı ve tamir servisi, pisuvar musluğu, fotoselli musluk, bide batarya musluğu, ucuz batarya musluk, eca musluk fiyatları, musluk başlığı, musluk batarya tamiri, koçtaş musluk, mutfak musluk fiyatları, tekzen musluk, artema musluk fiyatları, tuvalet musluk fiyatları, aç kapa musluk montajı ve tamir servisi. Ucuz batarya musluk, mutfak batarya fiyatları, lavabo batarya fiyatları, banyo batarya fiyatları, telefon batarya fiyatları, spiralli mutfak bataryası montajı ve tamir servisi.

Ümraniye Kalorifer Temizliği: Hızlı Tesisat firması olarak eskimiş, pislenmiş kaloriferlerinizi ve tesisatlarınızı son teknoloji cihazlarımız ve uygun kimyasallarla temizliyor, ısıl veriminin ilk günkü gibi olmasını sağlıyoruz.

Ümraniye Kombi Tesisatı Hizmetlerimiz: Kombi montajı, kombi sökme, kombi kaydırma, kombi tamiri, kombi servisi, kombi filitre temizliği, kombi fleksi değişimi, kombi vanası değişimi, kombi bacası temizliği, kombi bacası takma, kombi bacası montajı, kombi altı boru tamiri, kombi ıstma ayarı yapılması, kombi bakımı, kombi teknik servisi.

Ümraniye Şofben ve Termosifon Hizmetlerimiz: Şofben sökme ve tamir servisi. şofben takma ve tamir servisi, şofben montajı ve tamir servisi, termosifon sökme ve tamir servisi, termosifon montajı  ve tamir servisi. Termosifon takma ve tamir servisi, şofben tamiri ve tamir servisi, termosifon tamiri, şofben boru tamiri, termosifon boru tamiri, termosifon ventil değişimi ve tamir servisi, şofben vana değişimi ve tamir servisi, termosifon basınç düşürücü takma (montajı) ve tamir servisi, şofben temizliği ve tamir servisi, şofben bakımı ve tamir servisi, şofben tamiri ve tamir servisi, şofben servisi, şofben tesisatı ve tamir servisi, termosifon temizliği ve tamir servisi, termosifon değişimi ve tamir servisi, termosifon bakımı ve tamir servisi, termosifon tamiri ve tamir servisi, termosifon servisi, termosifon servisi, şofben doğalgaz dönüşümü ve tamir servisi, şofben ve termosifon arızası ve tamir servisi.

Ümraniye Çamaşır Makinası Tesisat Hizmetlerimiz: Çamaşır makinası montajı ve tamir servisi. Çamaşır makinası musluk montajı ve tamir servisi. Çamaşır makinası temiz su hortumu montajı ve tamir servisi. Çamaşır makinası atık su hortumu montajı ve tamir servisi. Çamaşır makinası musluk çatal montajı ve tamir servisi. Çamaşır makinası atık su çatal montajı ve tamir servisi. Çamaşır makinası çiftli musluk montajı ve tamir servisi. Çamaşır makinası plastik boru montajı ve tamir servisi. Çamaşır makinası tıkanıklığı giderilmesi ve tamir servisi. Çamaşır makinası tıkanık açma ve tamir servisi. 

Ümraniye Bulaşık Makinası Hizmetlerimiz: Bulaşık makinası montajı ve tamir servisi. Bulaşık makinası musluk montajı ve tamir servisi. Bulaşık makinası temiz su hortumu montajı ve tamir servisi. Bulaşık makinası atık su hortumu montajı ve tamir servisi. Bulaşık makinası musluk çatal montajı ve tamir servisi. Bulaşık makinası atık su çatal montajı ve tamir servisi. Bulaşık makinası çiftli musluk montajı ve tamir servisi. Bulaşık makinası plastik boru montajı ve tamir servisi. Bulaşık makinası tıkanıklığı giderilmesi ve tamir servisi. Bulaşık makinası tıkanık açma ve tamir servisi. Bulaşık makinası temiz su hortum değişimi ve tamir servisi.

Ümraniye Doğalgazlı Ocak Fırın Tesisatı Hizmetlerimiz: Doğalgaz ocak fleksi değişimi ve tamir servisi. Doğalgaz ocak vanası değişimi ve tamir servisi, doğalgaz ocak dönüşümü ve tamir servisi, doğalgaz ocak memesi değişimi ve tamir servisi. Doğalgaz ocak borusu değişimi ve tamir servisi, Doğalgaz ocak sökme ve tamir servisi.

Ümraniye Lavabo Tesisatı Hizmetlerimiz: Lavabo montajı ve tamir servisi. Dolaplı lavabo montajı ve tamir servisi. Ayaklı Lavabo montajı ve tamir servisi. Ankastre lavabo montajı ve tamir servisi. Cam lavabo montajı ve tamir servisi. Krom evye lavabo montajı ve tamir servisi. Mutfak lavabo montajı ve tamir servisi. Lavabo batarya montajı ve tamir servisi. Lavabo batarya fleksi montajı ve tamir servisi. Lavabo batarya ara musluk montajı ve tamir servisi. Banyo, lavabo, batarya montajı ve tamir servisi. Mutfak Lavabo batarya montajı ve tamir servisi. Lavabo gider borusu montajı ve tamir servisi. Lavabo atık su borusu montajı ve tamir servisi. Lavabo temiz su borusu montajı ve tamir servisi. Lavabo gider açma ve tamir servisi,  lavabo sifonu temizleme, montajı ve tamir servisi.

Ümraniye Duş Teknesi, Duşakabin Tesisatı Hizmetlerimiz: Duş teknesi montajı ve tamir servisi, duş kabini montajı ve tamir servisi, duş teknesi izolasyonu ve tamir servisi, duşkabini izolasyonu ve tamir servisi, duş teknesi sifon montajı ve tamir servisi, duş teknesi batarya montajı ve tamir servisi, küvet montajı ve tamir servisi, duş teknesi el duş takımı montajı ve tamir servisi, duş teknesi masajlı duş takımı montajı ve tamir servisi, duş teknesi gider açma ve tamir servisi, duş teknesi tıkanıklık açma ve tamir servisi, duş teknesi atık su borusu açma ve tamir servisi, duşakabin kurulumu ve tamir servisi.

Ümraniye Kanal Tıkanıklığı Hizmetlerimiz: Tuvalet tıkanıklığı açma ve tamir servisi, lavabo tıkanıklığı açma ve tamir servisi, makine gideri tıkanıklığı açma ve tamir servisi, duşakabin tıkanıklığı açma ve tamir servisi, duş teknesi tıkanıklığı açma ve tamir servisi, küvet tıkanıklığı açma ve tamir servisi, yer süzgeci tıkanıklığı açma ve tamir servisi, balkon gideri tıkanıklığı açma ve tamir servisi, mutfak lavabo tıkanıklığı açma ve tamir servisi, mutfak makine gideri tıkanıklığı açma ve tamir servisi, rögar tıkanıklığı açma ve tamir servisi, atık su ana boru gideri tıkanıklığı açma ve tamir servisi, yağmur suyu gideri tıkanıklığı açma ve tamir servisi, mazgal gideri tıkanıklığı açma ve tamir servisi, garaj gideri tıkanıklığı açma ve tamir servisi, teras gideri tıkanıklığı açma ve tamir servisi.

Ümraniye Radyatör, Petek Tesisatı Hizmetlerimiz: Panel radyatör petek değişimi ve tamiri, döküm radyatör değişimi ve tamiri, alüminyum radyatör değişimi ve tamiri, çelik radyatör değişimi ve tamiri, alüminyum dilimli radyatör değişimi ve tamiri, alüminyum döküm radyatör değişimi ve tamiri, demirdöküm radyatör değişimi ve tamiri, alurad radyatör değişimi ve tamiri, radyatör bakımı, petek yıkama, panel radyatör yıkama, petek bakımı, havlupan radyatör değişimi ve tamiri, merkezi sistem radyatör değişimi ve tamiri.

Ümraniye Kat Kalorifer Tesisatı Hizmetlerimiz: Bina kalorifer tesisatı döşeme ve tamiri, daire kalorifer tesisatı döşeme ve tamiri, yerden ısıtma tesisatı döşeme ve tamiri, kılıflı boru tesisatı döşeme ve tamiri, kollektörlü sistem tesisat döşeme ve tamiri, bakır boru tesisatı döşeme ve tamiri, akıllı boru tesisatı döşeme ve tamiri, folyolu boru kalorifer tesisatı döşeme ve tamiri, kompozit borulu kalorifer tesisatı döşeme ve tamiri, şap altı tesisat kalorifer tesisatı döşeme ve tamiri, crosling borulu kalorifer tesisatı döşeme ve tamiri, yerden ısıtma tesisatı döşeme ve tamiri.

Ümraniye Isıtma, Soğutma Cihazları ve Tesisatları Hizmetlerimiz:  Kombi tesisatı ve tamiri, şofben tesisatı ve tamiri, termosifon tesisatı ve tamiri, doğalgaz soba tesisatı ve tamiri, fankoil tesisatı ve tamiri, boyler tesisatı ve tamiri, kazan tesisatı ve tamiri, yoğuşmalı kombi tesisatı ve tamiri, klima tesisatı ve tamiri, havalandırma tesisatı ve tamiri, güneş enerji sistemleri tesisatı ve tamiri, ısı pompaları tesisatı ve tamiri, hidrofor tesisatı ve tamiri. 

Zorlusutesisat

DİĞER BÖLGELER

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.

Ümraniye Çilingir

Şimdi Ara Servis Çağır